Atlete genooi vir Fredericks-byeenkoms

DIE volgende seuns en meisies is genooi vir deelname aan die Coca-Cola Frank Fredericks Uitnodiging atletiekbyeenkoms wat komende Vrydag om 15:00 by die Onafhanklikheid- en Hage Geingob-stadions begin.

MEISIES

100 meter: Mariline Diamond (Khomas), Cornel brits (Khomas), Ngundu Lisa (Kavango), Mbunga Rinouzeeu (Otjozondjupa), Nadine Moolman (Oshikoto), Jolene Jacobs (Khomas), Hamunyela Penny (Hardap), Chantelle van Wyk (Hardap).

200 meter: Mariline Diamond (Khomas), Jolene Jacobs (Khomas), Cornel Brits (Khomas), Ngundu Lisa (Kavango), Jean-Mari Badenhorst (Oshikoto), Kamusuvise Vivian (Omaheke), Lena Noroses (Khomas), D Kandovazu (Khomas).

400 meter: Ottilie Shiyakela (Oshona), Nadine Moolman (Oshikoto), Danielle Labuschagne (Khomas), Leandri vd Walt (Karas), Jesse Schickerling (Erongo), Saima Shimuni (Ohangwena), Aulipia Simpande (Kavango), Yolindi Grobbelaar (Oshikoto).

1000 meter: Klaudia Moses (Oshana), Johanna Shiweda (Oshana), Albertina Nepando (Ohangwena), Julia Handjene (Ohangwena), Ndapewa Vilho (Oshana), Ndienao Angula (Oshana), Frieda Mingeli (Omusati), Kristofina Ruben (Ohangwena), Paulina Naftal (Oshikoto), Ndapandula Nghinaunye (Ohangwena).

3000 meter: Ester Razarus (Ohangwena), Klaudia Ihanghangwa (Ohangwena), Kristofina Ruben (Oshikoto), Paulina Naftal (Omusati), Sylvia Shidute (Oshana), Suama Iiyambo (Omusati).

100 meter hekkies: Cari Engels (Khomas), Michelle Pretorius (Khomas), Jolene Jacobs (Khomas), Karlien le Roux (Omaheke), Amorie Engelbrecht (Khomas), Nadine Potgieter (Khomas), Gawanaas Liza (Khomas).

400 meter hekkies: Cari Engels (Khomas), Danielle Labuschagne (Khomas), Amorie Engelbrecht (Khomas), Lisa de Klerk (Khomas), Liz-Mari Engels (Khomas), Josefine Bock (Khomas), Ithana Keith (Khomas), Brandt Gloyanni (Khomas).

Hoogspring: Corlia Kruger (Erongo), Michelle Pretorius (Khomas), Mijon Potgieter (Oshikoto), R. Brynjolfsdottir (Erongo), Chene Bester (Oshikoto), Abrille Beukes (Khomas), Eunice Shikalepo (Khomas), S. van Schalkwyk (Hardap), Penny Hamunyela (Hardap), R. vd Merwe (Hardap), Julia Laggaer (Khomas).

Verspring: C. Kahl (Otjozondjupa), Corlia Kruger (Erongo), Penny Hamunyela (Hardap), Michelle Pretorius (Khomas), Anthea Damases (Oshikoto), Jean-Mari Badenhorst (Oshikoto), Cornel Britz (Khomas), Rene van Wyk (Hardap), Lizelle Esterhuizen (Khomas), Chani Rabe (Khomas).

Driesprong: Marit Oestlund (Otjozondupa), Lizelle Kahikopo (Oshikoto), Liz-Mari Engels (Khomas), Terri Olivier (Khomas), Rochelle Baileveldt (Hardap), C. Kahl (Otjozondjupa), Cari Engels (Khomas).

Gewigstoot: C. Engelbrecht (Otjozondjupa), Jolene le Roux (Hardap), Anneri van Schoor (Khomas), Conette Smit (Oshikoto), Sune Witman (Khomas), Maike Diekmann (Otjozondjupa), M. Henle (Otjozondjupa), Chris-Mari de Witt (Oshikoto), Andrea Brandt (Pro Ed), Cambell Juanette (Edugate).

Skyfwerp: Annelise Blaauw (Karas), C. Engelbrecht (Otjozondjupa), Jolene le Roux (Hardap), Anneri van Schoor (Khomas), Chanique Ras (Oshikoto), Conette Smit (Oshikoto), Sune Witman (Khomas), vd Heever (Hardap), Izaan van Schalkwyk (Hardap), Maike Diekmann (Otjozondjupa).

Spiesgooi: Sune Witman (Khomas), Maryke Short (Khomas), Hanneke vd Wath (Hardap), D Kakumai (Otjozondjupa), Klara van Zyl (Kunene), Yolande Horn (Oshikoto), Chanique Ras (Oshikoto), Julinde Aucamp (Khomas), Caroline Jeomba (Erongo), Uata Hiiko (Erongo), Klarea van Zyl (Moria).
SEUNS 100 meter: Uri- Khob, Jesse (Otjozondjupa), Paulus, Phillip (Oshikoto), Kauajo, Tjimbatu (Omaheke), Pieterse, Fred Charles (Khomas), Mutjivikua, Kevii (Khomas), Martin, Yoran (Khomas), Krohne, Zanderio (Khomas), Eichab, Eben (Hardap).

200 meter: Kevii Mujivikua (Khomas), Pierre Cronje (Oshikoto), Ashton Nash (Erongo), Phillip Paulus (Oshikoto), Jesse Uri-Khob (Otjozondjupa), Eben Eichab (Hardap), Zanderio Krohne (Khomas), Wilbur Henkert (Khomas).

400 meter: Pierre Cronje (Oshikoto), C. Dausab (Erongo), Desalvano Beukes (Hardap), Yoran Martin (Khomas), Jontuaan Ockuizen (Hardap), Michael Nauiseb (Erongo), Steward Swartz (Hardap), Rossouw v Vuuren (Khomas).

1000 meter: Mbeurora Katiijo (Otjozondupa), Tomas Reinhold (Oshana), Demetrius Tadeus (Omusati), Eben-Ezer Haufiku (Ohangwena), Hafeni Ponhu (Ohangwena), Faustinus Mbamba (Kavango), Sebastian Gariseb (Omaheke), Hiskiel Ekandjo (Omusati), Julian Vryman (Karas), Tomas Reinhold (Oshana).

3000 meter: Herman Petrus (Ohangwena), Johannes Shikongo (Omusati), Matheus Iita (Omusati), Paulus Kashululu (Omusati), Johannes Mbeeli (Ohangwena), Daniel Nghipunjuaan (Omusati).

110m hekkies: Fred Charles Pieterse (Khomas), Uiso Bulle (Khomas), Walter Burger (Omakheke), Frans van Staden (Khomas), Wilbur Henkert (Khomas), Neil Wellman (Erongo), Herman Krauss (Khomas), T. van Wyk (Khomas).

400m hekkies: Rossouw van Vuuren (Khomas), Frans van Staden (Khomas), Faizel Fischer (Khomas), Ronald Mbuende (Khomas), Herman Krauss (Khomas), Nadivatu Karuuombe (Khomas), Vendjisuvere Kandjou (Khomas), Neil Wellman (Erongo)

Hoogspring: Klepas Imalwa (Khomas), Dawid Nuseb (Hardap), A Amutenya (Otjozondjupa), Andries Greeff (Hardap), C. Isaacs (Khomas), Ukutura Kejarukua (Khomas), ? van der Merwe (Hardap), Nampala Johannes (Khomas).

Verspring: Zhivago Groenewaldt (Erongo), Sergio Klein (Erongo), Alberto Mouton (Hardap), Eben Eichab (Hardap), Wimpy Mororua (Kunene), Ivanho de Klerk (Hardap), Himee Kustaa (Khomas), Greg Shikongo (Erongo).

Driesprong: Lou Riekerts (Hardap), Herchell Mouton (Hardap), Alberto Mouton (Hardap), Reinicity Abrahams (Hardap), Gareth Louw (Hardap), Wimpy Mororua (Kunene).

Gewigstoot: Wilhelm Rademeyer (Khomas), Garren Smith (Khomas), A van Zyl (Khomas), Christie du Plessis (Khomas), Martin Amushendje (Erongo), Wolfgang Rohl (Erongo), Mari Otto (Oshikoto).

Skyfwerp: Jandre Smith (Karas), SJ Poggenpoel (Otjozondjupa), Wayne Blaauw (Hardap), Francois de Jager (Khomas), Reyvin Besser (Hardap), John Berry (Karas), Johan Deysel (Khomas), Sakaria Pinehas (Oshikoto), Leroy Dicothiche (Khomas), Johan Deysel (Otjozondjupa), Mari Otto (Otjozondjupa).

Spiesgooi: Jandre Smith (Karas), Christiaan Labuschagne (Omaheke), Nian Grobler (Erongo), SJ Poggenpoel (Otjozondjupa), Shilako Groenewaldt (Erongo), Divan Visser (Otjozondjupa), S Celliers (Khomas), Jasper Engelbrecht (Omaheke).

Kategorie: